Spółka IMMITIS,

działająca z sukcesami w branży IT od ponad 10 lat, poszukuje:

Specjalisty ds. handlowych

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę i obsługę handlową zapytań ofertowych i postępowań przetargowych;
  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji przetargowych od strony handlowej
  • Obsługę obecnych kontraktów, współpracę przy realizacji kontraktów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (jednostek publicznych)
  • Wsparcie nowych klientów od strony handlowej

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rozwiązań IT oferowanych na rynku, w szczególności:   komputerów, monitorów, laptopów, drukarek, mile widziana znajomość  serwerów, macierzy dyskowych, produktów z rodziny Microsoft
  • Umiejętność koordynowania wielu wątków równolegle
  • Umiejętność słuchania i komunikacji
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnościami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku PUBLIC oraz przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych

Ponadto wymagamy:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania podstawowej dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę / B2B
  • Motywujące warunki finansowe
  • Udział w największych ogólnopolskich projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niekorporacyjna, luźna atmosfera
  • Praca w nowoczesnych pomieszczeniach
  • Szkolenia
  • Współpraca z profesjonalistami
  • Uczestnictwo w eventach branżowych
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop
  • Dofinansowanie Benefitów (opieka medyczna)
  • Parking dla pracowników